LAMBDAİSTANBUL’DAN YARDIM ÇAĞRISI: ELİNİZİ VERİN Kİ OFİSİMİZİ AÇIK TUTALIM

LGBTİ bireylere yönelik faaliyet gösteren dayanışma derneği Lambdaistanbul, içinde bulundukları mali sıkıntılar nedeniyle Facebook sayfaları üzerinden yardım çağrısında bulundu.

11053100_411331535720828_7651542632165145001_n

Lambdaistanbul, gönüllülük esasıyla çalışıyor.

Lamdaistanbul’un resmi Facebook sayfası üzerinden yapılan çağrıda, “Gündem nedeniyle büyük dayanışma partileri de yapamaz hale geldiğimiz için şuan sadece üyelerimizden gelen aidatlar ve bireysel bağışlarla ayakta kalmaya çalışıyor ve fazlasıyla zorlanıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada “İçinden geçtiğimiz gökyüzünü kara bulutların bastığı, televizyonlarda siyasetçilerin çirkinleştikçe çirkinleştiği günlerde bizim bizden başka sarılacak kimimiz var ki? Elinizi verin de ofisimizi açık tutalım” cümleleri dikkat çekti.

Lambdaistanbul’un ofis kirası ve fatura gibi giderlerinin ödenmekte zorlanıldığına değinilen açıklamada, “Kapılarımızı açık tutmamıza yardımcı olmak için sizlere fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz” denildi. Lambdaistanbul’a destek vermek ve üye olmak isteyenler internet üzerinden “Lambdaistanbul üyelik formu”nu (formu görmek için TIKLAYINIZ) doldurup, ardından LAMBDA10 yazıp 8071’e mesaj yollayarak her ay telefon faturası üzerinden 10 TL yardım yapabilecek.

Derneğe ayrıca, Akbank Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği hesabı TR25 0004 6000 3988 8000 1360 62 IBAN numarası üzerinden de bağışta bulunmak mümkün.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: